Nasza misja

 

Fabryka mebli Prosna Group to dynamicznie rozwijająca się firma stworzona przez ludzi z głowami pełnymi pomysłów i chęcią podbicia serc klientów.
Tworzymy naszą firmę od źródła i wszelkimi siłami dążymy do jej jak najszybszego
i najnowocześniejszego rozwoju, wciąż się udoskonalając, goniąc za najnowszymi trendami meblarskimi a jednocześnie za komfortem.
Naszym głównym celem jest oferowanie Państwu Polskich produktów, tworzonych w Polskich firmach i przez Polskich pracowników. Dbamy, aby nasi klienci mogli otrzymywać najwyższej jakości produkty, w przystępnych cenach.

Bogata oferta proponowanych przez nas mebli, zadowoli zarówno wyszukane gusta jaki i zwolenników prostych oraz praktycznych rozwiązań. Swoje inspiracje czerpiemy z meblarskich pokazów mody, wyznaczających najnowsze trendy na rynkach światowych. Oferta naszych produktów stale rośnie i poszerza się o nowe model mebli, tkaniny oraz tworzywa wykorzystywane przy ich produkcji. Nie pozostajemy bierni na uwagi naszych klientów, a każda Państwa sugestia jest dla nas wyznacznikiem zmian oraz kierunkiem dalszego podążania.

„Jeśli priorytety Klientów nie są naszymi priorytetami, nie mamy żadnych priorytetów.”
– Roger Dow – wicedyrektor ds. sprzedaży – Mariott Hotels&Resorts

reklama-drzwi

mock1+moj

reklama-prosna2-scal

Nasze katalogi